Saruna ar ķermeni

AR KAMADEVI (ILONU ANSONE)

 1. februārī no 10:00 līdz 18:00
Bodylaboratory, Marbella
120 €
ĶERMENIS IR REDZAMĀ DVĒSELE UN DVĒSELE IR NEREDZAMAIS ĶERMENIS. ĶERMENIS UN DVĒSELE IR NEATDALĀMI, TIE IR VESELUMA DAĻAS. ĶERMENIS IR VISSAREŽĢĪTĀKAIS MEHĀNISMS - TAS IR BRĪNUMAINS
UN SVĒTLAIMĪGI IR TIE, KAS VIŅU APBRĪNO
Jūsu ķermenī ir okeāna ūdeņi, jūsu ķermenī ir zvaigžņu un saules uguns, jūsu ķermenī ir gaiss, jūsu ķermenis ir veidots no zemes. Tavs ķermenis pārstāv visu eksistenci, tajā ir attēloti visi elementi. Un kāda top pārveidošanās! Kāda pārvēršanās!

Mūsu tikšanās laikā mēs komunicēsim ar ķermeni, runāsim ar to, uzklausīsim tā vēstījumus un vēlmes.

Prāts un ķermenis ir dziļi saistīti. Prāts var ietekmēt ķermeņa stāvokli, un tādā pašā veidā ķermeņa stāvoklis var ietekmēt prātu. Ieklausieties ķermenī, sekojiet ķermenim. Un, ja iedziļināsieties ķermenī, tieši šajos dziļumos jūs atradīsiet savu dvēseli. Dvēsele slēpjas ķermeņa dzīlēs.

Ārstējot ķermeni, prāts kļūst mierīgāks. Un ir arī pretējs process: izmantojot prātu, runājot ar savu ķermeni kā ar tuvāko draugu, mūsu ķermenis kļūst veselīgāks un dabiskāks. Šajā procesā, ar dziļu pateicību un mīlestību pret sevi un savu ķermeni, ir iespējami apbrīnojami rezultāti. Tas ir bezgala skaisti un bezgala sarežģīti. Nekas cits nav tik pat sarežģīts, tik pat smalks.
TIKLĪDZ JŪS SĀKAT KOMUNICĒT AR SAVU ĶERMENI, VISS KĻŪST ĻOTI VIEGLI.
Ķermenis ir augsne, uz kuras jūs augat; jūs esat iesakņojies ķermenī. Jūsu apziņa ķermenī ir kā koks. Jūsu domas ir kā augļi. Jūsu meditācijas ir kā ziedi. Bet jūs esat iesakņojušies ķermenī; ķermenis jūs visā atbalsta. Ķermenis atbalsta visu, ko jūs darāt.

Jūs mīlat; ķermenis to atbalsta. Jūs ienīstat; ķermenis to atbalsta. Līdzjūtībā, mīlestībā, dusmās, naidā - visā - ķermenis jūs atbalsta.

/OSHO. "Ķermeņa un prāta līdzsvars."/

  REZULTĀTĀ JŪS VARĒSIET:

  mīlēt savu ķermeni un ļaut to palutināt
  kļūt uzmanīgākiem un apzinātākiem pret sevi un savu ķermeni.
  priecāties par savu atspulgu spogulī; atslābināties un kļūt mīkstākam.
  sajust enerģiju un dzīvīgumu savā ķermenī
  sadraudzēties ar savu ķermeni
  sajust savus dabiskos atbalsta punktus
  iemācīties ieklausīties un sadzirdēt savu ķermeni
  izprast uzvedības modeļu cēloņus
  “SARUNA AR ĶERMENI” IR PRIEKŠ JUMS, JA JŪS:

  Ir pienācis laiks mainīt ķermeņa programmu un ļaut sāpju un stīvuma vietā stāties baudai un atvērtībai
  Esiet gatavi pieņemt un mīlēt savu ķermeni, lai piepildītu to ar atjautību
  Jūs vēlaties veidot kontaktu ar savu ķermeni un iemācīties ieklausīties tā vēlmēs un vajadzībās
  Vēlaties palielināt sava ķermeņa jutīgumu. Mainīt savas intīmās dzīves kvalitāti
  MŪSU ĶERMENIS RŪPĒJAS PAR MUMS, TAS IR MŪSU DRAUGS.
  Kad mēs jūtam sāpes savā ķermenī, ir svarīgi, lai mēs uz sāpēm skatītos kā uz draugu.

  Kādu ziņu man sūta ķermenis? Kas manā dzīvē nav dabiskā līdzsvarā? Mūsu zemapziņa zina problēmas cēloni ķermenī, un tā var arī palīdzēt mums atrast labākos, piemērotākos veidus, kā to novērst.

  Ieklausieties ķermeņa valodā, atšifrējiet to, iedziļinoties ķermeņa grāmatā un šķirstot tās lappuses, jūs sapratīsiet visu dzīves noslēpumu. Tā ir sakopota jūsu ķermenī. Miljoniem reižu palielināta, tā sniedzas pāri visai pasaulei, bet, sašaurināta nelielā formulā, tā ir ietverta jūsu ķermenī.
  TANTRISKĀS PULSĀCIJAS

  CEĻŠ UZ DZIEDĒŠANU

  ĶERMEŅA ORIENTĒTA TERAPIJA
  DARBS AR NOSACĪTĀM PROGRAMMĀM
  MEDITĀCIJAS
  Šajās apmācībās mēs izmantosim labākās metodes un prakses, lai atgūtu saikni ar savu ķermeni, kas paliks ar jums uz visiem laikiem, un jūs saņemsiet arī instrumentus, lai atbalstītu sevi pēc grupas nodarbībām.
  Mēs elpojam visu mūžu, īpaši neiedomājoties par to, kā tas notiek. Ja padarīsiet šo procesu apzinātu un pievienosiet elpošanai vingrinājumus, meditāciju un rūpes par sevi, jūs varēsiet uzlabot savu fizisko un garīgo labsajūtu.
  Metode darbam ar cilvēka psihi, izmantojot kontaktu ar ķermeni, kurā tiek izmantotas pamata tehnikas emociju atbrīvošanai ar elpošanu un kustībām.
  Daudzas nostādnes no bērnības un daudzi sociālie mīti, kas rada aizliegumu izjust un paust jūtas, neļauj mums pareizi rīkoties ar emocijām. Ir svarīgi atcerēties, ka cilvēka psihe ir sarežģīta sistēma, un neizteiktas emocijas nekur nepazūd, tās paliek ar mums.
  Meditācija ir sevis un savu domu vērošana. Tā ir apzināta to pārdzīvošana, spēja nošķirt sevi no emocionālās komponentes un neidentificēties ar savām domām.

  APMĀCĪBU VADĪTĀJS

  ILONA ANSONE

  Mental Health
  Neo-Reoreiāniskas pulsācijas - ķermeni orientēta terapija un prakses
  Tantriskās pulsācijas,
  Transessence metode,
  SPA&Wellness eksperts
  "Pulsation Ecstatic Dance”
  Hearth Dance
  VivaLaVida Longevity Congress organizētāja
  Beauty School līdzīpašniece
  Neo-Reihiānisko Pulsāciju, Transesences un Primāro terapiju apmācību audzēkne un tagad asistente pie pasaulslavenajām skolotājām Anishas Dillon un Tarika Glubin.
  15 gadu pieredze terapijā, sevis pilnveidošanā, meditācijā, metožu un tehniku izpētē.
  Илона Ансоне
  Илона Ансоне
  Илона Ансоне
  Ķermenis vienmēr ir gatavs jūs uzklausīt — jūs nekad neesat ar to runājis, nekad neesat mēģinājis ar to sazināties. Jūs esat bijis tajā, esat to izmantojis, bet nekad neesat tam pateicies. Tas kalpo jums, un tas kalpo jums pēc iespējas saprātīgāk.
  |Osho|
  © MeTempus 2023
  RAKSTIET MUMS WhatsApp VAI AIZPILDIET FORMU.
  Nospiežot augstāk esošo pogu es piekrītu manu personīgo datu apstrādei.
  RADĀS JAUTĀJUMI?